„fortes fortuna adiuvat” (Terencjusz 195 – 159 r. p.n.e.)

Godziny otwarcia : Pon - Pt: 8.00-21.00, Sob: 8.00-16.00
  Kontakt : Badania ref. NFZ tel. 14 644 33 31, Badania odpłatne tel. 14 690 77 00

O nas

Rezonans Powiśle jest firmą założoną i prowadzoną przez lekarzy radiologów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Naszym szczególnym zainteresowaniem i wspólną pasją jest diagnostyka obrazowa metodą rezonansu magnetycznego. Dlatego w 2015 roku postanowiliśmy otworzyć pierwszą prywatną pracownię rezonansu magnetycznego w regionie , zlokalizowaną w Dąbrowie Tarnowskiej .

W związku z dużym zainteresowaniem Pacjentów , w 2017 roku otworzyliśmy nową  pracownię  która znajduje się na terenie szpitala w Brzesku .

Nasze pracownie są wyposażone  w najwyższej jakości sprzęt firmy General Electric, o natężeniu pola 1,5 T. Wykorzystując nasze doświadczenie, w oparciu o innowacyjne technologie GE, instalacje zostały skonfigurowane w taki sposób, że umożliwiają wykonywanie szerokiego spektrum, wysokiej jakości badań MR. Priorytetem w naszych pracowniach  jest należyta staranność w wykonaniu i ocenie badań. Jesteśmy świadomi, że aktualnie czas oczekiwania na badanie MR refundowane przez NFZ wynosi 6-8 miesięcy, dlatego oferujemy pacjentom możliwość wykonania wysokiej jakości badania MR, bez konieczności oczekiwania w długiej kolejce, w przystępnej cenie.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie obowiązującym cennikiem badań.